Інститут клітинної терапії представляв Україну на Cord Blood Connect 2021

23 та 30 вересня 2021 р. в США проходив Всесвітній конгрес з пуповинної крові Cord Blood Connect, це основна щорічна подія в галузі біобанкінгу та клінічного застосування перинатальних тканин (пуповина, плацента, пуповинна кров). Організатором заходу була авторитетна міжнародна організація Cord Blood Association, активним членом якої є Інститут клітинної терапії.

У Конгресі взяли участь як корифеї галузі, так і представники основних біобанків світу (країни ЄС, Азії, Африки, Латинської Америки, США). Президентом Конгресу була професор Джоан Куртзберг (університет Дьюка, США), що виконала першу у світі нерідну трансплантацію пуповинної крові та започаткувала застосування цього біоматеріалу в дитячій неврології.

Під час сесійних засідань обговорювалися питання оптимізації результатів клінічного застосування стовбурових клітин пуповинної крові, збільшення доступності трансплантатів та пришвидшення їх забезпечення пацієнтам, можливості застосування пуповинної крові при лейкемії у дорослих, перспективи створення нових клітинних препаратів для регенеративної терапії, економічні аспекти клітинного біобанкінгу та терапії.

Низка доповідей була присвячена можливостям застосування пуповинної крові та тканини пуповини в лікуванні дитячого церебрального паралічу. Представлено та обговорено досвід трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин пуповинної крові в Японії.

Інститут клітинної терапії виступив із доповіддю «18 років досвіду біобанкінгу та клінічного застосування пуповинної крові в Україні», яку представила к.мед.н., доц. Христина Насадюк. Ця наукова праця Інституту клітинної терапії опублікована в провідному журналі галузі Stem Cells Translational Medicine.

Нові знання та know-how, отримані на Cord Blood Connect, будуть впроваджені в діяльність Кріобанку Інституту клітинної терапії.

 

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation