Терапія стовбуровими клітинами в Україні

Застосування стовбурових клітин у лікуванні багатьох захворювань та в anti-age терапії – один із найпрогресивніших терапевтичних методів у світовій медицині.

Вже зараз стовбурові клітини успішно застосовують у терапії понад 100 захворювань, деякі з них раніше вважалися невиліковними.

Спеціалісти Інституту клітинної терапії близько 20-ти років працюють у сфері застосування стовбурових клітин при різних патологіях, мають власні патенти, беруть участь у міжнародних програмах вивчення та застосування стовбурових клітин.

Наша наукова, лабораторна та клінічна бази відповідають високим світовим стандартам. Усі підрозділи успішно пройшли міжнародну акредитацію ISO.

Значна перевага Інституту клітинної терапії – наявність власного банку стовбурових клітин і сучасної лабораторії клітинного культивування.

Завдяки допомозі наших спеціалістів понад 5000 пацієнтів отримали якісно новий рівень життя.

Скористайтеся й ви можливостями, які відкриває застосування стовбурових клітин у лікуванні захворювань!

Лікування захворювань

Клітинна терапія у відновному лікуванні після COVID-19

Клітинна терапія в лікуванні цукрового діабету 1 типу

Клітинна терапія в лікування цукрового діабету 2 типу

Клітинна терапія в лікування цирозу печінки

Клітинна терапія в лікуванні серцево-судинних захворювань

Клітинна терапія в лікуванні остеоартрозу

Лікування метаболічного синдрому стовбуровими клітинами

Лікування аутоімунних захворювань стовбуровими клітинами

Лікування ішемії нижніх кінцівок стовбуровими клітинами

Anti-age терапія із застосуванням стовбурових клітин

Про клініку Інституту клітинної терапії

Тих, хто шукає можливість лікування за кордоном, ми запрошуємо до центру Європи – столиці України, Київ, де розташовані дві сучасні клініки Інституту клітинної терапії.

20 років роботи, команда високопрофесійних медичних та наукових співробітників, визнані на державному та міжнародному рівні методики лікування, сучасні лабораторії та власний банк стовбурових клітин – наші головні переваги.

Обравши для лікування за кордоном одну з клінік Інституту клітинної терапії, ви отримаєте максимальний сервіс: усі наші маніпуляційні кабінети та палати обладнані найсучаснішою технікою, ми гарантуємо цілодобовий медичний нагляд, готуємо їжу у власному ресторані з урахуванням дієтичних побажань наших пацієнтів. Ми також беремо на себе вирішення всіх організаційних питань, пов’язаних із лікуванням за кордоном.

Першу лікувально-діагностична клініку Інституту клітинної терапії було відкрито у 2004 році.

1974
Початок вивчення стовбурових клітин нашими вченими
2004
Відкрито першу лікувально-діагностичну клініку Інституту клітинної терапії
2008
Клініка одержала державну ліцензію на проведення клінічних досліджень у сфері застосування стовбурових клітин разом з провідними українськими науковими центрами та інститутами.
2012
Методи лікування стовбуровими клітинами, розроблені Інститутом клітинної терапії, які застосовуються в клініці, затверджені Міністерством охорони здоров’я України
2018
Інститут клітинної терапії відкрив другу власну клініку, де застосовуються всі сучасні методики та досягнення в галузі лікування стовбуровими клітинами
2020
Інститут клітинної терапії перший у Східній Європі та єдиний в Україні провів офіційне клінічне дослідження в сфері лікування COVID-19 стовбуровими клітинами
2022
Відкриття нової клініки у Грузії, у м.Тбілісі

Інститут клітинної терапії є членом міжнародних асоціацій:

Обираючи для лікування за кордоном Інститут клітинної терапії, ви отримуєте

1.
медичну допомогу світового рівня
2.
сервіс найвищого класу
3.
повний доступ до можливостей діагностики, терапії та реабілітації, наявних у наших клініках
4.
комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров’ям
5.
можливість познайомитися з нашою прекрасною країною та її столицею - Києвом, його архітектурою, культурою, гастрономією

Як ми працюємо?

Крок 1

Отримуємо запит

Крок 2

Підтверджуємо можливість лікування

Крок 3

Погоджуємо дати лікування

Крок 4

Організовуємо поїздку: запрошення для візи, індивідуальний трансфер

Крок 5

Лікування в клініці

Крок 6

Додому здоровим: виписка, трансфер

Команда наших спеціалістів

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation

Про Україну

Україна – держава в центрі Європи. Ми запрошуємо вас до столиці – Києва. Саме тут розташовані клініки Інституту клітинної терапії.

Україна – країна з сучасною розвиненою транспортною інфраструктурою, давньою історією, яскравими культурними традиціями, гостинними доброзичливими людьми, смачною їжею. Тут відкриті до нових знайомств, легко приймають людей будь-яких національностей та віросповідань.

Усе це – чудове доповнення високого рівня освіти та професіоналізму, які мають наші спеціалісти.

Дізнайтеся більше про Україну та Київ!

Дозвілля
Дозвілля

Приїхавши до України, ви можете відвідати не лише Київ, а й інші міста. Та навіть залишаючись в Києві, ви також зможете забезпечити собі цікаве й різноманітне дозвілля. У столиці багато виставкових центрів і музеїв. Виставки сучасного мистецтва регулярно проводяться в центрі Мистецький арсенал та ПінчукАртЦентр. Прекрасний спосіб об’єднати прогулянку на свіжому повітрі, відвідування затишних сучасних кафе, шикарного ресторану і знайомство з історичним для України місцем – Національний комплекс “Експоцентр України”. Влітку тут проводяться концерти, різні акції та виставки, у холодну пору року працює казкове містечко із зимовими розвагами, а також є постійна експозиція у виставкових павильйонах. У Києві працює безліч ресторанів для любителів різної кухні : європейської, азіатської, української.

Рекомендуємо скористатися можливістю і скуштувати українські традиційні страви, які є в меню багатьох ресторанів.

Погода
Погода

В Україні помірно континентальний клімат. Водночас, на заході і сході країни, на півночі, півдні і в центрі температура може відрізнятися впродовж однієї пори року. Наприклад, у Києві влітку переважно спекотно, взимку температура опускається до мінусової. Середня температура в Україні взимку становить – – 1…- 6°С, однак на півдні країни вона майже ніколи не опускається нижче нуля, а в Києві бувають дуже холодні зимові тижні, коли показник на термометрі – 12…- 15°С може триматися досить довго. Нижча температура повітря в столиці взимку буває рідко. Якщо вирушаєте до України в зимовий період, потрібні теплий одяг і взуття.

Сильні снігопади в Києві бувають рідко, але трапляються зими з великою кількістю опадів.

Найспекотніший місяць в Україні – липень. Вдень температура в тіні може сягати +30…+32°С. Такі спекотні дні бувають і в інші літні місяці, але на початку та наприкінці літа, а також у вересні, який може тішити теплом, часто прохолодні вечори. Тому при плануванні поїздки влітку враховуйте, що може бути і дуже спекотно, і прохолодно. Середня температура влітку вдень – +20…+25°С. Бувають дощові дні, тому з собою краще взяти парасольку.

Безпека
Безпека

В Україні помірно континентальний клімат. Проте на заході і сході країни, на півночі, півдні і в центрі температура може відрізнятися однієї пори року. Наприклад, в Києві влітку переважно жарко, взимку температура опускається до мінусової. Середня температура в Україні взимку – – 1…- 6°З, проте на півдні країни температура майже ніколи не опускається нижче нуля, а в Києві бувають дуже холодні зимові тижні, коли температура – 12…- 15°З може триматися досить довго. Нижча температура повітря в столиці взимку буває рідко. Якщо вирушаєте в Україну взимку, потрібний теплий одяг і взуття.

Сильні сніги в Києві бувають рідко, але трапляються і снігові зими. Найжаркіший місяць в Україні – липень. Вдень температура в тіні може досягати +30…+32°С. Такі жаркі дні бувають і в інші літні місяці, але на початку і у кінці літа, а також у вересні, який може радувати теплом, прохолодні вечори. Тому при плануванні поїздки літом враховуйте, що може бути і дуже жарко, і прохолодно. Середня температура влітку вдень – +20…+25°С. Бувають дощові дні, тому з собою краще взяти парасольку.

Загальна інформація про Україну

Державна мова - українська

Якщо ви володієте російською мовою, то зможете без обмежень користуватися абсолютно усіма послугами та вільно спілкуватися, адже більшість мешканців і громадян країни володіють двома мовами - українською та російською.

У банках, готелях, аеропортах, ресторанах завжди є співробітники, з якими ви зможете спілкуватися англійською. Чимало молодих людей у містах володіють англійською щонайменше на базовому рівні.

Національна валюта в Україні - гривня

Все наличные расчеты в стране производятся только в этой валюте. В большинстве магазинов, на всех заправках, во всех крупных супермаркетах вы сможете воспользоваться платежной картой в любой валюте (уточните условия конвертации в своем банке).

Расчеты можно производить картами Visa, MasterCard, Maestro. В банкомате вы сможете снять деньги только в национальной валюте - гривне.

Дорожній рух

В Україні правосторонній дорожній рух. Більшість дорожніх знаків відповідає європейським.

Час - GMT+3.

Уся територія України знаходиться в одному часовому поясі: GMT+3. Такий же час в Туреччині, Сирії, Йорданії, Ізраїлі, Греції та деяких інших державах.

Зв’язок та Інтернет

Телефонний код України - +380. Тут ви зможете користуватися мобільним телефоном своєї країни в роумінгу або придбати картку українського мобільного оператора - для цього не потрібні документи чи реєстрація.
В усіх готелях, у більшості кафе, ресторанів та в інших громадських місцях є безкоштовний доступ до інтернет через WiFi. Із стандартів мобільного зв’язку найпоширеніший LTE (4G), однак сигнал також передається в стандарті 3G.

Екстрені служби

В країні діє один телефон для виклику всіх екстрених служб, зокрема, поліції: 112.

Часті питання

1.
Чи потрібна мені віза для поїздки до України?

Громадяни країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, Японії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Андорри, Республіки Ісландія, Монако, Норвегії, Сан-Маріно, Аргентини, Бразилії, Гонконгу, Ізраїлю, Кореї, Панами, Парагваю, Катару, ОАЕ, Туреччини й Чилі, Бахрейна, Омана, Кувейту, Саудівської Аравії, Австралії, Нової Зеландії не потребують візи для в'їзду до України. Безвізовий режим діє для подорожей до України і транзитного проїзду через нашу державу для громадян цих країн, якщо тривалість перебування в Україні не перевищує 90 днів. Громадянам інших країн потрібна українська віза.

Детальна інформація про режим в'їзду до України:
https://mfa.gov.ua/ru/consular-affairs/entry-and-stay-foreigners-ukraine/entry-regime-ukraine-foreign-citizens
У період з 1 квітня по 30 вересня 2021 введений тимчасовий безвізовий режим в'їзду до України для громадян Китайської Народної Республіки.

Якщо для візиту до України вам потрібна віза, ми можемо відправити офіційне запрошення, яке полегшить процес отримання візи.

2.
Чи безпечно зараз їхати до України?

Україна толерантна до усіх своїх гостей, до всіх національностей і релігій. Це країна, де завжди вітають іноземних туристів, поважають відмінності та особисту свободу. Під час пандемії COVID - 19 в Україні дотримуються усіх необхідних рекомендацій і правил задля безпеки усіх мандрівників. У сфері обслуговування дотримуються умов і правил, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Міністерством охорони здоров'я України. Це ж стосується і всіх медичних закладів.

Актуальна інформація про коронавірус і карантинні обмеження в Україні: https://covid19.gov.ua/ru

3.
Організація поїздки: віза, трансфер, проживання(клініка/готель)

Наш менеджер допомагатиме вам упродовж усього процесу організації подорожі до України: ми надаємо запрошення для візи, якщо вона необхідна, організовуємо трансфер і бронюємо палату в нашій клініці.

4.
Яка інформація потрібна клініці для організаці лікування?

Насамперед нам необхідно отримати медичну інформацію та паспортні дані пацієнта. Після підтвердження можливості терапії ми надамо вам інформацію про доступні дати лікування. Коли дату початку лікування узгоджено, нам знадобиться інформація про день, час та аеропорт прибуття для організації трансферу.

5.
Як довго потрібно знаходитися в Україні, щоб пройти лікування?

Зазвичай для завершення проведення лікування вистачає 5 днів. Ви можете отримати докладну інформацію про програму й тривалість лікування у нашого менеджера.

Политика Cookies Политика Cookies

Использование файлов cookies Настоящий веб-сайт использует так называемые файлы сookies. Файлы cookies — это небольшие файлы, которые загружаются на ваш компьютер и помогают обеспечить нормальное и безопасное функционирование веб-сайта. Они позволяют собирать информацию о продуктах, которыми интересуются посетители сайта, а также учитывают использованную при посещении навигацию. Это делается для того, чтобы сделать наши онлайн-предложения более выгодными для пользователей. ООО «Институт клеточной терапии» соблюдает права на неприкосновенность частной жизни посетителей веб-сайта и признает важность защиты их персональных данных. Анализ информации с веб сайта получается на анонимной основе.

При посещении данного веб-сайта интернет-браузер каждого посетителя передает на сервер ООО «Институт клеточной терапии» определенные сведения: дату и время посещения, тип браузера, языковые настройки, операционную систему. Информация о том, каким образом используется сайт, не будет привязываться к полному IP-адресу. На нашем сайте активирована функция анонимизации IP, предложенная компанией Google, поэтому последние 8 цифр (тип IPv4) или последние 80 бит (тип IPv6) вашего IP-адреса удаляются. Данные сведения сохраняются в журналах подключений в течение ограниченного времени для обеспечения безопасности и надлежащей работы веб-сайта, а также для сбора статистической информации. Мы используем две категории файлов cookies: (1) файлы cookies, необходимые в технических целях, без которых функциональность нашего сайта значительно снизится, и (2) optional cookies.

Веб-анализ

Наш веб-сайт использует Google Analytics — сервис анализа сайтов от компании Google Inc., 1600 Амфитеатр Парквэй, Маунтин-Вью, штат Калифорния, 94043, Соединенные Штаты Америки (Google). На основании данного вами предварительного согласия, Google будет анализировать от нашего имени то, каким образом вы используете веб-сайт. Вы можете в любое время отключить файлы cookies или настроить ваш веб-обозреватель для предупреждения о получении таких файлов. Для того, чтобы это сделать, пожалуйста, выберите желаемый вариант в таблице Optional Cookies. Однако если файлы cookies будут выключены, вы не сможете пользоваться всеми функциями данного веб-сайта.

Файлы optional cookies

На веб-сайте мы используем собственные файлы optional cookies, которые помогают понять, как сделать сервисы более привлекательными для посетителей. Файлы optional cookies помогают узнать, как долго вы просматривали страницу или на какие именно страницы заходили. Файлы technical cookies других компаний Кроме того, мы используем файлы technical cookies других компаний. Эти файлы помогают нам узнать вас на веб-сайтах других компаний и показывать на этих веб-сайтах персонализированный контент.

Цей сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Використання файлів cookies дозволить ТОВ «Інститут клітинної терапії» в майбутньому поліпшити функціонал даного веб-сайту.

Натискаючи кнопку «ДОЗВОЛИТИ», Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies. Відкликати свою згоду на використання файлів cookies, а також отримати більш детальну інформацію, Ви можете, відвідавши сторінку Політика Cookies