Інститут клітинної терапії взяв участь у 4th Summit IAPMT & MedTourClub

5 грудня 2020 року відбулася головна подія року в галузі медичного туризму – 4-ий Самміт Міжнародної асоціації лікарів медичного туризму та MedTourClub (4th Summit IAPMT & MedTourClub), в якому активну участь взяв Інститут клітинної терапії.

 

З доповіддю про структуру Інституту клітинної терапії, досвід Інституту в галузі клінічного застосування стовбурових клітин, механізм терапевтичної  дії стовбурових клітин, унікальні розробки Кріобанку, лікувальні та профілактичні програми Клініки виступила Марія Газда, терапевт, anti-age терапевт, фахівець з клітинної та регенеративної медицини. Марія Газда наголосила на безпечності клітинних препаратів, що виготовляються Кріобанком та відсутності побічних дій. Лікарка також ознайомила з проблемою хронічного ковіду та погіршення здоров’я в осіб, що перенесли коронавірусну пневмонію, і повідомила про можливість постковідної реабілітації в Інституті клітинної терапії.

 

З огляду епідемічної ситуації кількість квитків для відвідання Самміту була обмежена, але стрім події проводився на весь світ, і всі бажаючі змогли послухати доповіді учасників, зав’язати професійні контакти та поставити питання онлайн. Захід транслювався англійською мовою з субтитрами.

 

У самміті взяли участь провідні учасники ринку медичного туризму з Литви, Португалії, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Іспанії, Індії, Китаю, Швеції, Швейцарії, Туреччини, країн Близького Сходу, Африки, Ізраїлю, України та ін.

 

Крім фахівця Інституту клітинної терапії, з доповідями виступили представники з Фінляндії, Іспанії, Туреччини, Італії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Індії, Австрії, Німеччини. З презентацією Асоціації медичного туризму та глобальних ресурсів в охороні здоров’я (Medical Tourism Association & Global Healthcare Resources) виступив президент цієї організації зі США.

 

Упродовж багатьох років медичний туризм допомагає людям у всьому світі, відкриваючи можливості високотехнологічного лікування, недоступного в рідній країні, а також доступ до вищого рівня сервісу та комфорту.

 

Доповідь Марії Газди можна послухати за лінком https://www.youtube.com/watch?v=45V4i08DGRM

 

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation