Незалежність = відповідальність

Сьогодні ми святкуємо тридцятиріччя Незалежної України. Разом із новою країною у 1991 році народилися 630800 дітей. Нині їм теж по тридцять. Це дорослі люди, багато хто з них вже має власних дітей.

Для держави три десятиліття були непростими. Вона, так само, як і її громадяни-ровесники, шукала себе, захищалася, вчилася, помилялася, вдосконалювалася. Як і діти, народжені у 1991-му, вона тільки зараз починає почуватися дорослою.

30 років тому для України розпочався відлік нового часу – часу, коли відповідальність за рішення не можна перекласти на когось. Так, відповідальність – це важко. Але бути  відповідальним – це бути дорослим, і не тільки переживати невдачі, а й на повні груди вдихати свободу. Ту, за яку українці багато років платили життям, і яка так важко дістається.

Втім, ми також можемо вільно пишатися нашими перемогами. Їх багато, хоча не всі вони помітні. Наприклад, досягнення в медицині – ті, які приваблюють до України пацієнтів із різних країн світу, стали можливими лише в незалежній країні, завдяки тому, що лікарі та науковці мають змогу вільно обирати напрямки роботи, зустрічатися із зарубіжними колегами, переймати досвід та робити відкриття.

Ми вітаємо вас зі святом і бажаємо цінувати те, що кожен із нас отримав завдяки незалежності. Навіть у сучасному світі не в кожній державі можна вільно говорити, вільно подорожувати, вільно обирати своє майбутнє, вільно розвивати науку і користуватися її здобутками. У нас така можливість є. Будьмо гідними. Будьмо відповідальними. Пишаймося.

Зі святом, наша рідна незалежна Україно!

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation