Реабілітація після інсульту і неврологічних захворювань
Реабілітація хворих після інсульту

Трансплантація стовбурових клітин хворим з постінсультними ускладненнями - один із революційних методів лікування на основі клітинної терапії.
При інсульті порушується кровопостачання певної ділянки головного мозку, відбувається пошкодження і відмирання нервових клітин. Як наслідок, блокування або розрив кровоносних судин у мозку призводить до серйозних або безповоротних порушень звичних функцій організму.

Реабілітація хворих після перенесеного інсульту - процес тривалий і складний, що вимагає комплексного поєднання медикаментозної підтримки, фізіотерапії, лікувальної фізкультури та психотерапії.
Застосування стовбурових клітин підвищить ефективність реабілітаційних заходів і допоможе досягнути таких результатів:

-
запобігання склерозування вогнища інсульту в головному мозку
-
регенерація ураженої ділянки головного мозку
-
поліпшення процесів мікроциркуляції і енергетичного обміну в нейронах і клітинах нейроглії
-
нормалізація процесів передачі нервових імпульсів
-
підвищення продукції біогенних амінів і стабілізація обміну нейромедіаторів

Фахівці клініки Інституту клітинної терапії мають багаторічний успішний досвід реабілітації хворих після перенесеного інсульту. Регенерація пошкоджених ділянок мозку із застосуванням стовбурових клітин сприяє поліпшенню рухової функції, мови і неврологічного статусу пацієнта.
Стовбурові клітини в лікуванні розсіяного склерозу

Розсіяний склероз - це прогресуюче аутоімунне захворювання центральної нервової системи, при якому пошкоджується мієлінова оболонка власних нервів. Мієлінова оболонка нервів відіграє важливу роль у проведенні нервових імпульсів.
У стандартній практиці лікування розсіяного склерозу застосовуються протизапальні препарати, інтерферони та моноклональні антитіла. Однак, мета лікування розсіяного склерозу – зупинити руйнування мієліну, відновити мієлінові оболонки нервів і порушені функції організму.

Для вирішення цих завдань в Інституті клітинної терапії розроблена програма для попередження прогресування розсіяного склерозу і усунення симптомів захворювання.
Регенеративний потенціал стовбурових клітин дозволяє:

-
зменшити аутоімуноагресію і процеси демієлінізації
-
досягнути протизапального ефекту
-
збільшити тривалість ремісії
-
знизити частоту рецидивів
-
відновити рухову активність пацієнта.
Стовбурові клітини в лікуванні бічного аміотрофічного склерозу

Бічний аміотрофічний склероз - це досить рідкісне нейродегеративне захворювання, при якому відмирають центральні і периферичні мотонейрони. Хвороба проявляється атрофією скелетних м'язів та іншими неврологічними розладами.
Бічний аміотрофічний склероз (БАС) – це поки невиліковне захворювання.

Метод реабілітації пацієнтів з БАС з введенням стовбурових клітин спрямований на уповільнення прогресування захворювання і відновлення втрачених функцій.
Стовбурові клітини в лікуванні хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера - це найбільш поширена форма старечої деменції.
Хвороба проявляється втратою пам’яті, навичок самообслуговування, порушенням мови, орієнтації в навколишньому середовищі Хвороба Альцгеймера – це поки невиліковне захворювання.

Існує ряд методів з доведеною ефективністю, комбінованих з ін'єкціями стовбурових клітин, для профілактики хвороби Альцгеймера, а лікування спрямоване на уповільнення втрати когнітивних (розумових) функцій і пам'яті.
Консультація
Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання
