Професійні спортсмени, що пройшли лікування стовбуровими клітинами

Стовбурові клітини – нові ліки в боротьбі з багатьма тяжкими недугами, а також джерело здоров’я та молодості.

До лікування стовбуровими клітинами вдається дедалі більше спортсменів, бажаючи якнайшвидше повернутися в форму і, при можливості, уникнути ризикованих хірургічних втручань. Адже стовбурові клітини володіють потенціалом відновлювати пошкоджені зв’язки.

 1. Джарвіс Грін з команди Denver Broncos
  У 2010 р. гравець Національної ліги Джарвіс Грін звернувся до медичного центру Regenexx для лікування стовбуровими клітинами з приводу травми коліна. Лікування базувалося на виділенні стовбурових клітин із кісткового мозку спортсмена і введенні їх у колінні суглоби. Перед цим спортсмен пройшов 2 операції на колінних суглобах, але обидва втручання характеризувалися ускладненнями і тривалим періодом відновлення.
 2. Ноушон Морено з команди Denver Broncos
  Хавбек команди Denver Broncos також пройшов лікування стовбуровими клітинами з приводу травми колліних суглобів у 2013 р.
 3. Сідні Райс з команди Seattle Seahawks
  Сідні Райм вдався до лікування стовбуровими клітинами в Швейцарії, а саме ін’єкцій клітинного препарату Regenokine.
 4. Хайнес Вард з команди Pittsburgh Steelers
  Хайнес Вард був серед перших спортсменів, що звернулися за клітинною терапією для швидкого відновлення після розтягу медіальної колатеральної зв’язки коліна.
 5. Адріан Клайборн з команди Atlanta Falcons
  Захиснику команди Falcons виконали операцію на коліні та провели лікування стовбуровими клітинами для пришвидшення одужання з приводу розриву медіальної колатеральної зв’язки лівого коліна.
 6. Джамал Чарльз з команди Kansas City Chiefs
  Джамал Чарльз переніс операцію з приводу розриву передньої хрестоподібної зв’язки коліна і пройшов курс клітинної терапії, що базувалася на виділенні стовбурових клітин із власного кісткового мозку спортсмена і введенні їх у колінний суглоб.
 7. Роландо МакКлен з команди Oakland Raiders
  Роландо МакКлен упродовж 2 років страждав від постійного болю в колінах. Протягом перерви спортсмен пройшов лікування аутологічними стовбуровими клітинами, виділеними з жирової тканини.
 8. Аарон Куррі з команди Oakland Raiders
   Півзахисник команди Raiders’ зазнав травми обох колін і пройшов терапію стовбуровими клітинами.
 9. Алекс Родрігес з команди New York Yankees
  Алексу Родрігесу провели лікування стовбуровими клітинами у Німеччині з приводу травми коліна. Лікування включало застосування збагаченої тромбоцитами плазми в колінний та плечовий суглоби.
 10. Такаші Саїто з команди L.A. Dodgers
  Подаючий команди Los Angeles Dodgers не бажав ризикувати своєю кар’єрою тому не погодився не хірургічне втручання на колінних суглобах, натомість вдався до терапії стовбуровими клітинами в Intermountain Stem Cells.
 11. Пау Газол з команди San Antonio Spurs
  Пау Газол замість хірургічного втручання пройшов клітинну терапію, що базувалася на ін’єкціях власних стовбурових клітин у колінні суглоби з метою усунення пошкодженої тканини.
 12. ЛаРон Ландрі з команди Washington Redskins
  ЛаРон Ландрі пропустив багато ігор у 2012 р. через травму лівого ахілесового сухожилка. Але замість операції спортсмен вдався до клітинної терапії.

За матеріалами: https://bioinformant.com/athletes-stem-cell-treatments/

В Україні Інститутом клітиної терапії розроблена технологія регенерації міжхребцевих дисків, що базується на застосуванні культивованих аутологічних хондроцитів (клітин хряща). Новий метод лікування, що пришвидшує реабілітацію хворих з грижами міжхребцевих дисків, уже відзначено Національною Академією медичних наук України.

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation