Аnti-age терапія, омолодження

Про процеси старіння.

У більшості людей одне слово «старіння» викликає масу негативних емоцій, а іноді й панічний страх перед глибокими зморщками на обличчі, лікарняними ліжками, втратою професійної та соціальної активності. Тому людство споконвіку намагалося знайти «філософський камінь» і секрет вічної молодості, а спроби ці звичайно виявлялися неефективними через неправильну постановку завдання. Адже старіння організму – це такий ж природний процес, як його ріст і розвиток в молодому віці. Однак, згідно адаптаційно-регуляторної теорії старіння, в організмі людини одночасно з руйнівним процесом старіння функціонує система «антистаріння», спрямована на підтримку життєздатності організму, його адаптацію, збільшення тривалості життя.

На основі цих уявлень була висунута ідея терапії, покликаної попереджати порушення, що лежать в основі розвитку вікової патології. Це зумовило виникнення цілого напрямку в медицині, що отримав назву “anti-aging” або противікова терапія. Терапія “anti-aging” включає як культуру здорового способу життя, так і застосування низки медикаментозних і немедикаментозних заходів, спрямованих на збільшення регенеративного потенціалу старіючого організму, підвищення його імунного захисту, протидію генетичним мутаціям і збільшення запасу життєвих сил.

Тому, з точки зору сучасної науки, боротися потрібно не з процесом старінням, а вчасно запобігати всім небажаним явищам, що можуть супроводжувати зрілий період життя людини. Тоді осінь життя принесе не хвороби і втрату привабливості, а, як і осінь року, стане золотим і сонячним періодом для насолоди плодами своєї діяльності і товариством набутих друзів, періодом захоплюючих подорожей, радості від дітей та онуків, дозволить продовжити повноцінне життя у всіх його аспектах.

Як сказав відомий німецький поет Гете: «Красиві молоді люди – всього лише примха природи, в той час як кожна літня людина є витвором художника». Кожен з нас, використовуючи досягнення сучасної медицини, має всі можливості стати тим самим «художником» можливо найпрекраснішого періоду свого життя.

Anti-age-терапія стовбуровими клітинами.

Одним із найбільш ефективних методів противікової терапії (anti-aging) є застосування стовбурових клітин.

Стовбурові клітини є першоосновою організму, з них утворюються всі 240 типів спеціалізованих клітин і тканин організму людини.

Однак, з віком кількість стовбурових клітин неухильно зменшується, цим пояснюється уповільнення процесів загоєння ран в старечому віці, як і швидкості зрощення переломів, збільшення ймовірності травм і виникнення низки хронічних захворювань. Приміром, якщо на момент народження вміст стовбурових клітин в організмі людини становить: 1 стовбурова клітина на 10 тисяч, то до 50 років – вже 1 стовбурова клітина на півмільйона, а до 70 років – одна стовбурова клітина на мільйон кровотворних клітин. З метою підтримки регенеративного потенціалу організму в майбутньому, на сьогоднішній день у всьому світі широко застосовується практика автологічного банкування стовбурових клітин, зібраних поки людина ще молода й здорова. З цією метою зберігають стовбурові клітини пуповинної крові, кісткового мозку, жирової тканини, плаценти, пульпи молочних зубів ітд.

При введенні в організм пацієнта стовбурові клітини мігрують в уражені органи і забезпечують потужне оновлення цілих біологічних структур, нормалізують обмінні процеси, приводять у відповідність імунний статус організму, активізують протипухлинні фактори. Так, введення в організм клітинної суспензії приводить до зростання кількості лейкоцитів у онкологічних хворих з хіміопроменевою депресією кровотворення з 2 до 5 тис. за два тижні.

Стовбурові клітини активно виконують найголовнішу роль – заміщають хворі й старі клітини старіючого організму, омолоджуючи його, на що не здатні жодні ліки.

В Інституті клітинної терапії розроблена ексклюзивна програма ревіталізації, що базується на застосуванні стовбурових клітин й екстракту плаценти для омолодження організму в цілому: без використання медикаментозного лікування та хірургічного втручання.

Ревіталізація («повернення життєвих сил») –  це новітній метод омолодження з використанням останніх досягнень молекулярної і клітинної біології, що дозволяє, не змінюючи старіючі й пошкоджені органи, оновлювати та омолоджувати їх клітинний склад.

Програма ревіталізації спрямована на гальмування процесів старіння і відновлення всього організму на колишній, біологічно молодий і активний функціональний рівень. Також програма активізує сексуальну функцію, збільшує лібідо у чоловіків і жінок, підвищує потенцію.

При введенні в організм стовбурових клітин та екстракту плаценти відбувається подвійний ефект: введені клітини починають самі інтенсивно працювати, регенеруючи й «оживляючи» старіючі органи та тканини, також вони запускають механізм, що сприяє омолодженню і активізації вже існуючих в організмі стовбурових клітин.

Дія ревіталізації дуже ефективна й носить поетапний характер. Спочатку регулюється робота ендокринної системи, нирок, печінки та інших органів, таким чином, відбувається відновлення загальних життєвих функцій організму. Внаслідок цього, правильне функціонування внутрішніх органів забезпечує гарну, здорову зовнішність, хороший настрій і сексуальну активність.

Як правило, дана Програма рекомендується, коли вік починає наближатися до 40 років, але показанням, незалежно від кількості прожитих років, є:

 1. зниження інтелектуальних і фізичних можливостей
 2. загальна стомлюваність
 3. ослаблення імунної системи
 4. виснаження вегетативно-нервової системи в результаті стресу
 5. зниження лібідо
 6. депресія, безсоння
 7. хронічні хвороби: мігрені, головні болі, невралгія, болі в спині, запалення сідничного нерва
 8. ускладнення після операцій і хвороб.

Ревіталізація необхідна тим, хто постійно перенапружує свій організм внаслідок інтенсивних занять спортом, активної громадської та політичної діяльності, ведення бізнесу …

Ревіталізацію застосовують люди, які по-справжньому люблять і цінують життя, дорожать кожною хвилиною, не хочуть миритися з необгрунтованою думкою, що немічна старість, недуги – це неминучість.

Протипоказання до ревіталізації відсутні.

При довгострокових спостереженнях, пацієнти, що пройшли курс ревіталізації стовбуровими клітинами, відзначають, що вони значно відрізняються своїм зовнішнім виглядом від ровесників, які постаріли за ці роки.

Стабілізація віку та поліпшення якості життя – звичайний прогноз клітинної терапії. Декілька ін’єкцій дійсно можуть повернути 5-10 втрачених років!

Основа клітинної терапії – наявність у біопрепаратах, що використовуються, стовбурових клітин, а також численних низькомолекулярних білків, гормонів і факторів росту людини.

Клітинна терапія у своєму комплексному впливі:

 1. нормалізує і стимулює обмін речовин;
 2. підвищує активність імунної та нейроендокринної систем;
 3. має виражену протипухлинну дію;
 4. затримує передчасне старіння, багатофункціонально омолоджуючи організм;
 5. володіє яскраво вираженим лікувальним ефектом при найрізноманітнішій патології.

Результат ревіталізації в Інституті клітинної терапії – це сяючий погляд, пружна шкіра, легка хода, пряма постава, бадьорість і спокійний міцний сон.

Потужний косметичний ефект ревіталізації стовбуровими клітинами пояснюється тим, що потрапляючи в шкіру, стовбурові клітини стимулюють вироблення колагену – корисного елемента для пружності шкіри, а також еластину, який відновлює силует шкірного покриву. Стовбурові клітини також покращують обмінні процеси та процеси мікроциркуляції, в результаті чого зморщки на шкірі розгладжуються, шкіра набуває здорового кольору, зникає сухість і подразнення.

Ревіталізація відновлює імунну систему, регулює роботу внутрішніх органів, підвищує життєвий тонус. Ви відчуєте, як зменшуються симптоми старих хвороб, покращується самопочуття і зовнішній вигляд; відчуєте прилив енергії, підвищення концентрації уваги і швидкості мислення. Стовбурові клітини дозволяють зберегти зовнішню привабливість завдяки внутрішньому здоров’ю організму.

Наша клініка пропонує Вам скористатися чудовими властивостями стовбурових клітин, пройшовши курс ревіталізації. Варто відзначити, що до ревіталізації стовбуровими клітинами рекомендується вдаватися не тільки під час виникнення вікової патології, але і в молодому віці для профілактичного ефекту. Заповніть спеціальну форму і наші фахівці зв’яжуться з Вами, щоб відповісти на будь-яке питання.

Програма Anti-aging терапія, розрахована на 7 днів перебування в клініці:

 1. Консультація лікаря-фахівця з Anti-aging терапії.
 2. Консультація кардіолога.
 3. Загальний аналіз крові, сечі.
 4. Біохімічний аналіз крові.
 5. Онкомаркери, статеві гормони і гормони щитовидної залози, обстеження на вірусні інфекції.
 6. Електрокардіограма
 7. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини й малого тазу.
 8. Курс інфузійної терапії підвищує ефективність процедури «Ревіталізація».
 9. Класичний масаж № 6.
 10. Процедура «Ревіталізація» – внутрішньовенна інфузія стовбурових клітин.

Косметичні процедури:

 1. Чистка обличчя механічна
 2. Діагностика шкіри на скін-сканері.
 3. Процедура «Регенерація» – косметичні маски з екстрактом плаценти
 4. Масаж обличчя по Жаке (лікувальний) № 5

В експериментальних дослідженнях отримано дані, що терапія стовбуровими клітинами плаценти запобігає віковим дегенеративним змінам шкіри та внутрішніх органів, підвищує антиоксидантний захист організму і збільшує тривалість життя.

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

consultation